İlayda Alişan’dan ağlatan ‘Gülşah Çomoğlu’ paylaşımı… Ölmeden bütün sevdiklerim bir arada

İlayda Alişan, kuzeni Gülşah Çomoğlu’nun 2019 yılındaki doğum günü kutlamasına ait bir videoyu sosyal medya hesabında paylaştı.

Alişan videoya “Tam bugün iyi ki doğdun. Melek oldun… Ve biz yine bugün, bütün sevdiklerin bir aradaydık. Seni çok seviyorum boncuğum ışıklar içinde uyu” notunu düştü.

Çomoğlu’nun ise videodaki  “Tam 33 yaşındayım. Hayatımda ilk defa bütün sevdiklerimin bir arada olduğu tek doğum günüm. Ölmeden çok güzel bir şey…” sözleri dikkat çekti.

30 Mayıs doğumlu olan oyuncu, sosyal medya hesabında bu mesajı paylaşmıştı: “Yine ne güzel şeyler öğrendim geride bıraktığım yaşımda ne güzel çizgiler ekledim yüzüme, ne farkındalıklar uyandı içimde… Ne güzel insanlar eklendi hayatıma… Hayır demeyi öğrendi dilim ve kolayca elemeyi her kötüyü… Kimin gerçek, kimin sahte olduğunu anlayabilmeyi öğrendim ve sen bebeğim, güzel kızım, can parçam bu sene en güzel hediyem sensin. Az kaldı annecim bu beraber ilk mumumuz ve dileğim hiç sönmemesi… Canım sevgilim teşekkür ederim… Değer verip günümü güzelleştiren, yüzümü güldüren herkese teşekkür ederim”

2018 yılında Gökhan Günal ile nikah masasına oturan Gülşah Çomoğlu’nun 2 yaşında Duru adında bir de kızı var…

BÜTÜN SEVDİKLERİ BİR ARADA

Gülşah Çomoğlu’nun cenazesi dün Altunizade Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii’nde öğle namazına müteakip kılınan namazın ardından Kanlıca Camii’nde toprağa verildi.

Cenaze töreninde İlayda Alişan, Hazal Subaşı, Zuhal Olcay ve Görkem Sevindik hazır bulundu. 

Zuhal Olcay ile Gülşah Çomoğlu aynı dizide rol almıştı…

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir